Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu dodatkowego
Skróty klawiszowe:
Skróty klawiszowe:
Strona główna » Aktualności » Konkurs „Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich”. Nagrody rozdane.
W dniach 3.12.2020 r. – 4.12.2020 r. Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Słupia Andrzej Gąsior wraz z radną miejską Lidią Wiącek oraz kierownik Zespołu Obsługi Szkół Gminy Anną Karcz rozdali nagrody laureatom Konkursu Plastycznego w ramach projektu pn.: „Program edukacji ekologicznej dla Związku Gmin Gór Świętokrzyskich na 2020 rok” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach. Konkurs plastyczny pn. „Rok bez smogu w Górach Świętokrzyskich” spotkał się dużym zainteresowaniem uczniów naszych szkół.
W grupie wiekowej - klasy 0-IV uczniowie wykonywali pracę plastyczną pn. - „Cztery pory roku z OZE, prace nawiązywały do przeciwdziałania powstawania zjawiska smogu i sposobów walki z nim oraz promowania i wykorzystywania Na konkurs wpłynęło 39 prac.
W grupie wiekowej - klasy V-VIIIprzedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej w formie kalendarza z tematyką nawiązującą do walki ze smogiem.Na konkurs wpłynęło – 34 prace.
Nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody w rzeczowe:
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom gratulujemy wygranych!
czytano: 1158 razy
autor: nowaslupia.pl
data dodania: 2020-12-07 10:55:06
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów ...
Nowa Słupia - stolica gminy jest centrum usługowo-handlowym zarówno dla mieszkańców gminy jak i dla turystów odwiedzających Góry Świętokrzyskie. Nowa Słupia zlokalizowana jest u podnóża Góry Święty Krzyż stanowi jeden z ...
Miejscowość Nowa Słupia słynie z odbywającej się dorocznie imprezy zwanej "Dymarki Świętokrzyskie", w czasie których organizowany jest pokaz wytopu żelaza z rudy metodą stosowaną przeszło 2000 lat temu.
Przewiń stronę do początku"