Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu dodatkowego
Skróty klawiszowe:
Skróty klawiszowe:
Strona główna » Aktualności » Orzechowa Zagroda najpiękniejsza w Powiecie Kieleckim.
Ogromnym sukcesem Pani Agnieszki Witkowskiej z Nowej Słupi zakończył się XI Powiatowy Konkurs na Najpiękniejsze Gospodarstwo Agroturystyczne, którego finał odbył się podczas Dożynek Powiatowych w Pierzchnicy. Gospodarstwo Agroturystyczne „Orzechowa Zagroda” zdobyło I miejsce.
- To wzorcowe gospodarstwo agroturystyczne. Miałem przyjemność osobiście wizytować gospodarstwo Pani Agnieszki Witkowskiej w 2017 roku podczas gminnego konkursu. Byłem pod wrażeniem pasji oraz podejścia właścicielki do akcentowania walorów usług turystycznych w naszej gminie. Ponieważ do Konkursu Powiatowego każda gmina mogła zgłosić tylko jednego kandydata, bez wahania podjąłem decyzję o wysunięciu do konkursu to właśnie gospodarstwo. Komisja Konkursowa Powiatu Kieleckiego również dokonała wizji lokalnej w Orzechowej Zagrodzie. Okazało się, że werdykt jury przyznał Gospodarstwu z Nowej Słupi główną nagrodę. Jeszcze raz gratuluję ogromnego sukcesu. To wielkie wyróżnienie również dla Gminy Nowa Słupia. Zapraszam turystów z całej Polski do skorzystania usług tego gospodarstwa. Naprawdę polecam – podsumował zmagania konkursowe Andrzej Gąsior Wójt Gminy Nowa Słupia.
czytano: 1829 razy
autor: nowaslupia.pl
data dodania: 2018-08-29 17:18:04
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów ...
Nowa Słupia - stolica gminy jest centrum usługowo-handlowym zarówno dla mieszkańców gminy jak i dla turystów odwiedzających Góry Świętokrzyskie. Nowa Słupia zlokalizowana jest u podnóża Góry Święty Krzyż stanowi jeden z ...
Miejscowość Nowa Słupia słynie z odbywającej się dorocznie imprezy zwanej "Dymarki Świętokrzyskie", w czasie których organizowany jest pokaz wytopu żelaza z rudy metodą stosowaną przeszło 2000 lat temu.
Przewiń stronę do początku"