Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu dodatkowego
Skróty klawiszowe:
Skróty klawiszowe:
Strona główna » Aktualności » Rolniku pamiętaj o spisie zwierząt do 31 grudnia.
Posiadacz zwierzęcia gospodarskiego (bydła, owiec, kóz i świń) obowiązany jest do dokonania spisu zwierząt przebywających w siedzibie stada – co najmniej raz na dwanaście miesięcy, nie później jednak niż w dniu 31 grudnia.
Ustaloną podczas spisu liczbę i numery identyfikacyjne zwierząt posiadacz zwierząt przekazuje Kierownikowi Biura Powiatowego ARiMR w terminie 7 dni od dnia dokonania tego spisu i umieszcza w księgach rejestracji.
Niedopełnienie obowiązku zagrożone jest karą grzywny.
Niniejsze druki można złożyć osobiście w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ul. Magazynowa 4, 25-565 Kielce lub u Sołtysa, w Urzędzie Gminy Nowa Słupia ul. Rynek 15, wejście od ul. Strażackiej Referat Rolnictwa pokój nr 25.
Urząd Gminy do dnia 22 grudnia 2017r. jeden raz w tygodniu (wtorek rano) będzie dostarczał w/w druki do ARiMR. Zatem spisu zwierząt należy dokonać w terminie umożliwiającym dostarczenie wypełnionych druków do Urzędu Gminy (poniedziałek), nie przekraczając 7 dni od daty spisu.
Druki do pobrania u Sołtysa, w Urzędzie Gminy Nowa Słupia ul. Rynek 15 pokój nr 25 na stronie www.nowaslupia.pl pod ninniejszym artykułem lub na stronie ARiMR.
czytano: 1177 razy
autor: nowaslupia.pl
data dodania: 2017-11-08 16:39:14
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów ...
Nowa Słupia - stolica gminy jest centrum usługowo-handlowym zarówno dla mieszkańców gminy jak i dla turystów odwiedzających Góry Świętokrzyskie. Nowa Słupia zlokalizowana jest u podnóża Góry Święty Krzyż stanowi jeden z ...
Miejscowość Nowa Słupia słynie z odbywającej się dorocznie imprezy zwanej "Dymarki Świętokrzyskie", w czasie których organizowany jest pokaz wytopu żelaza z rudy metodą stosowaną przeszło 2000 lat temu.
Przewiń stronę do początku"