Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu dodatkowego
Skróty klawiszowe:
Skróty klawiszowe:
Strona główna » Aktualności » Mikołajki w Rudkach
6 grudnia w godzinach wieczornych do licznej grupy dzieci zgromadzonych w Domu Kultury w Rudkach przybył Święty Mikołaj z workiem pełnym atrakcji. Inicjatorem „Balu mikołajkowego” było Centrum Dziedzictwa Gór Świętokrzyskich, którego pracownicy przygotowali mnóstwo ciekawych zabaw i konkursów dla dzieci. Zabawy te prowadzili animatorzy z „Prywatki dla małolatka”. Wszystko odbywało się w takt znanych przebojów muzyki rozrywkowej. Nad stroną muzyczną imprezy czuwał Wojtek Janus. Nie zabrakło ciekawych zabaw, w których dzieci mogły wykazać się kreatywnością i pomysłowością . Były tańce z balonem, miotłą, malowanie twarzy, ale chyba największą atrakcją była wizyta w tajemniczej foto budce i zdjęcie z Mikołajem. Dzieci ustawiały się w gigantycznych kolejkach ,by zrobić sobie pamiątkową fotkę z wyczekiwanym gościem. Równie entuzjastycznie dzieciaki przywitały mega zabawki, w towarzystwie których bawiły się przez cały wieczór.
Wspólnie z dziećmi bawili się również przedstawiciele władz samorządowych wójt Andrzej Gąsior oraz radna Grażyna Wojtachnia.
Na zakończenie zabawy dzieci otrzymały drobne upominki od Mikołaja i z radością powróciły do swych domów
czytano: 1371 razy
autor: nowaslupia.pl
data dodania: 2016-12-07 13:07:01
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów ...
Nowa Słupia - stolica gminy jest centrum usługowo-handlowym zarówno dla mieszkańców gminy jak i dla turystów odwiedzających Góry Świętokrzyskie. Nowa Słupia zlokalizowana jest u podnóża Góry Święty Krzyż stanowi jeden z ...
Miejscowość Nowa Słupia słynie z odbywającej się dorocznie imprezy zwanej "Dymarki Świętokrzyskie", w czasie których organizowany jest pokaz wytopu żelaza z rudy metodą stosowaną przeszło 2000 lat temu.
Przewiń stronę do początku"