Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu dodatkowego
Skróty klawiszowe:
Skróty klawiszowe:
Strona główna » Aktualności » Pomóżmy pogorzelcom
Informujemy, że został powołany Społeczny Komitet Pomocy Pogorzelcom, który zajmuje się zbieraniem darów rzeczowych i finansowych oraz koordynacją pomocy dla poszkodowanej rodziny Anny i Wiesława Karcz.
Przekazujemy numer konta bankowego utworzonego w celu zbierania środków finansowych dla rodziny:
Anna Karcz
19 8507 0004 3007 7002 5523 0001
Konto w Banku Spółdzielczym w Nowej Słupi
Rodzina straciła cały swój dobytek. Uprzejmie prosimy przede wszystkim o pomoc finansową.
Potrzebne jest również wsparcie rzeczowe. Ważne jest jednak to, by pomoc zaspokajała konkretne potrzeby zgłoszone przez rodzinę. Spontaniczne akcje są niezwykle cenne. Mogą jednak doprowadzić do gromadzenia nadmiaru rzeczy, których rodzina nie będzie w stanie spożytkować i które mogą się okazać nieprzydatne. Dlatego apelujemy, aby ewentualne zbiórki rzeczy organizować w porozumieniu z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Słupi, którzy posiadają informacje o tym, co aktualnie jest rodzinie najbardziej potrzebne - tel. 41 3178748, 41 3177139.
Społeczny Komitet Pomocy Pogorzelcom tworzą:
1.Anna Moruś-Mergalska
2. Agnieszka Lewandowska
3. Alina Cieśla
Za pomoc i okazane wsparcie dziękujemy.
czytano: 4073 razy
autor: nowaslupia.pl
data dodania: 2016-04-29 14:57:06
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów ...
Nowa Słupia - stolica gminy jest centrum usługowo-handlowym zarówno dla mieszkańców gminy jak i dla turystów odwiedzających Góry Świętokrzyskie. Nowa Słupia zlokalizowana jest u podnóża Góry Święty Krzyż stanowi jeden z ...
Miejscowość Nowa Słupia słynie z odbywającej się dorocznie imprezy zwanej "Dymarki Świętokrzyskie", w czasie których organizowany jest pokaz wytopu żelaza z rudy metodą stosowaną przeszło 2000 lat temu.
Przewiń stronę do początku"